Ціна теплиць

Якісні теплиці від заводу
гарантія - 10 років!

Безкоштовна доставка по Україні

до найближчого до Вас складу перевізника

Повний прайс на сайті GTC

Ціна теплиць шириною 3 метри
Цена теплицы шириной 3 м

Каркас з профільної труби 20х20х2мм

Покриття - полімерна порошкова фарба

Стільниковий полікарбонат з гарантією 10 років

 
 
Ціна теплиць шириною 4 метри
Цена теплицы шириной 4 м

Каркас з профільної труби 20х20х2мм

Покриття - полімерна порошкова фарба

Стільниковий полікарбонат з гарантією 10 років

 
 
Ціна теплиць шириною 5 метрів
Цена теплицы шириной 5 м

Посилений каркас з труби 20х20х2мм

Покриття - полімерна порошкова фарба

Стільниковий полікарбонат з гарантією 10 років

 
 
Ціна теплиць шириною 6 метрів
Цена теплицы шириной 6 м

Каркас з профільної труби 30х30х2мм

Покриття - полімерна порошкова фарба

Стільниковий полікарбонат з гарантією 10 років

 
 

Повний прайс на сайті GTC

 

Ціна теплиць з полікарбонату

Коли є земельна ділянка, навіть маленька, існує велике бажання забезпечити свою сім’ю корисними продуктами та навіть мати додатковий заробіток, найкращий вихід – купити теплицю. Торгово-виробнича компанія Eurolux пропонує придбати полікарбонатну теплицю за розумну ціну з доставкою по Харкову, Києву та Україні.

Парники в класичному розумінні невигідні. За невисоку вартість покупець отримує декілька метрів поліетиленової плівки, яка захищає рослини від опадів, вітру, проте не від палючого сонця або заморозків. До того плівка швидко псується від гострих та важких предметів, наприклад, камінця, граду, кігтів пташок. Скляні теплиці більш надійні, проте коштують дорого та вимагають додаткових робіт для встановлення: міцних опір, фундаменту. Та навіть скляні теплиці не здатні захистити від ультрафіолету, палючих сонячних променів та заморозків. Теплиці з полікарбонату відповідають всім вимогам добрих господарів.

Компанія Eurolux пропонує теплиці шириною від 3 до 6 метрів та будь-якою довжиною. Eurolux готова задовольнити запити дачників, невеликих фермерських господарств та крупних сільськогосподарських компаній, що займаються вирощуванням овочів, зелені, садових ягід, квітів та інших росли в промислових масштабах.

Дачні теплиці

Попит на дачні теплиці виникає, як тільки з’являється дачна ділянка. Мета – побалувати свої рідних ранніми овочами без пестицидів та зекономити сімейний бюджет, зважаючи на вартість весняних овочів.

Для дачних та невеликих земельних ділянок, на яких територія не дозволяє розгулятися амбіціям овочевода, підійдуть теплиці завширшки переважно 3 метра. Теплиці можуть бути довжиною 4 метри, 6, 8, 10 метрі. Теплиці за потреби можна наростити додатковими секціями довжиною 2 м. Вони встановлюються легко, монтаж не потребує якихось спеціальних знань або навичок.

Фермерські теплиці

Фермерські господарства купують теплиці, щоб виростити ранні овочі та першими запропонувати їх на ринку або вирощувати квіти та городину цілий рік. Користуються популярністю теплиці шириною 4 або 5 метрів в залежності від цілей. Мінімальна довжина готових – 2 метра, максимальна 12 метрів. Якщо необхідно, можна придбати додаткові секції, кожна довжиною 2 метри.

Промислові теплиці

В асортименті компанії Eurolux також представлені промислові теплиці. Вони характеризуються більшою шириною (6 метрів) та більшою товщиною труби. Для порівняння:

 • каркас дачних та фермерських теплиць складеться із профільної труби з параметрами 20х20х2 мм;
 • для каркаса промислових теплиць використовується профільна труба 30х30х2 мм.

Каркас з труби товщиною 30 мм витримує велике навантаженні полікарбонатних листів та не прогинається під їх тиском.

Довжина теплиць 6-12 метрів з кроком в 2 метри. За необхідності можна докупити додаткові секції довжиною 2 метри в необхідній кількості та з’єднати їх с замовленою теплицею.

Теплиці можуть бути довжиною 4 метри, 6, 8, 10 метрів. Теплиці при необхідності можна наростити завдяки додатковим секціям. Вони встановлюються легко, це не потребує якихось спеціальних знань або навичок.

Дачні, фермерські та промислові теплиці зазначених параметрів є в наявності і готові до транспортування. Зв’яжиться з нашими менеджерами ти ми порахуємо індивідуальні ціни на теплиці дачні та промислові.

Переваги теплиць з полікарбонату

Теплиці з полікарбонату – оптимальне співвідношення вартості, якості та технічних характеристик.

 • Можна отримати врожай 2-3 рази на рік, а при встановленні опалювального обладнання, частіше.
 • В теплицях підтримується рівень вологості та температура, оптимальна для рослин.
 • Стільниковий полікарбонат, який використовується в теплицях, дозволяє зменшити витрати на опалювання завдяки властивостям матеріалу.
 • Покриття полікарбонату відштовхує ультрафіолетові промені та захищає рослини, що знаходяться всередині.
 • Вартість теплиць нижче, ніж у скляних аналогів.
 • Невелика вага каркасу та полікарбонату не потребує фундаменту.
 • Стільниковий полікарбонат – міцний матеріал. Він міцніший за скло такої ж товщини в 200 разів.
 • Висока ступінь прозорості – до 80%.
 • Простий монтаж. Листи полікарбонату комплектуються крепіжними елементами та інструкцією з монтажу.
 • Екологічність.
 • Негорючість матеріалу.

Компанія Eurolux є виробником металоконструкцій та імпортером полікарбонату, тому ціна теплиць обумовлена тільки якісними матеріалами. Виробничі потужності знаходяться в Києві та Харкові. Ми не тільки продаємо теплиці стандартних розмірів, але можемо виконати індивідуальне замовлення. Звертайтесь до менеджера фірми. Якщо потрібна допомога з монтажу, спеціалісти компанії готові виїхати на місце.