Полікарбонат

У наш час найбільш поширений в будівництві конструкційний матеріал – це полікарбонат. Подібна популярність обумовлюється хорошими тепловими властивостями, високими оптичними, механічними, а також електричними коефіцієнтами. Головні характеристики такого матеріалу як полікарбонат – прозорість, теплостійкість, незаймистість.

Виробнича компанія «Eurolux» пропонує купити полікарбонат оптом чи вроздріб. Даний матеріал широко використовується під час виготовлення конструкційних, електроізоляційних приладів, корпусів електропобутової техніки, дорожньої сигналізації, точної апаратури, світлотехнічних деталей автомобілів. У будівельних цілях полікарбонат використовують для скління, виробництва перегородок для розділу приміщення.

Застосування полікарбонатних високоякісних листів

Полікарбонатні листи часто пристосовують при створенні всіляких покриттів, козирків або навісів. До того ж завдяки відмінній якості з цільних міцних листів можна зібрати конструкції абсолютно різної конфігурації. Досить часто з полікарбонатних листів створюють веранди, альтанки, оранжереї, ангари. Розрізняють 2 види полікарбонату – монолітний (суцільний лист без внутрішніх пустот, товщиною 0.75 — 40 мм) і сотовий (листи з внутрішньою структурою, панелі товщиною від 4 до 35 мм). Дані типи відрізняються технологією отримання, деякими фізичними параметрами і областю застосування.

Безсумнівно, вартість полікарбонату – купити, який можна в компанії «Eurolux» залежить від обраного Вами виду і необхідної кількості листів потрібних для конструкції. Сотові типи застосовують для різних покрівель з використанням спеціальних кріплень, монтування перегородок всередині споруди, скління фасадів будівель, балконів. Монолітний вид відрізняється чудовою стійкістю до ударів, впливу вогню, тому він ідеально підходить для скління музеїв, кіосків, залів очікування та інших будівель.

Важливі нюанси монтажу полікарбонату

Існують певні особливості монтажу полікарбонатних листів, яких потрібно обов'язково дотримуватися.

 • Плити необхідно розміщувати стороною захищеної від ультрафіолетових випромінювань до верху.
 • В процесі герметизації швів потрібно використовувати нейтральний силікон.
 • Монтаж повинен проводитися так щоб листи розташовувалися вертикально по відношенню до положення ребер і паралельно скату даху.
 • З'єднують цей матеріал за допомогою Н-образних профілів, гвинтів з шайбами, шурупів, спеціальних шпильок з гумовими прокладками товщиною 3 – 4 мм.
 • Після установки неодмінно потрібно зняти захисну плівку, а при очищенні уникати миючих засобів з агресивними речовинами у складі.
 • Якщо дотримуватися перерахованих рекомендацій монтаж полікарбонату пройде швидко і легко, а отримана конструкція служитиме довгі роки.

  Бажаєте купити першокласний матеріал з чудовими характеристиками по найбільш доступній вартості? Виробнича компанія «Eurolux» рекомендує високоякісний полікарбонат від надійного виробника. Ми зможемо підібрати для Вас матеріал, що повністю відповідає Вашим вимогам, з необхідними параметрами, відповідного розміру та потрібного кольору (прозорого чи різнобарвного). У нашій компанії Ви маєте можливість купити монолітний або сотовий полікарбонат. Монолітний тип – міцність і привабливість, сотовий – легкість, простота установки, доступна ціна.

  Хочете отримати міцне красива споруда? Вибирайте листовий полікарбонат з вражаючими характеристиками, властивостями.

  Ціни на полікарбонат