Теплиці

Теплиця Eurolux 4х20м

Виростити хороший урожай – завдання не з легких. Це складний, трудомісткий процес, що включає в себе вкладання великої кількості сил і грошей. Під час цього заняття необхідно стежити за всіма етапами зростання овочів, однак існують природні явища які, на жаль, нам непідвладні. Різкі зміни погодних умов (сильний вітер, перепади температур, посилені дощі або їх відсутність) можуть негативно вплинути на всі Ваші труди.

Теплиці з полікарбонату – успішна інвестиція Ваших фінансів

Щоб уникнути цього слід серйозно задуматися над покупкою теплиці ціна, на яку залежить від її якості, розмірів та інших не менш важливих параметрів. Сучасний ринок пропонує величезний вибір різноманітних теплиць, тому кожен клієнт зможе підібрати для себе найбільш підходящий варіант. Купівля теплиці – це ідеальне рішення не тільки для непрофесійних садівників, але також і для фермерів націлених на розвиток власного бізнесу.

Виробнича компанія «Eurolux» пропонує своїм клієнтам звернути увагу на теплиці з полікарбонату, які сьогодні користуються неймовірною популярністю завдяки чудовим характеристикам цього матеріалу. Зроблені з першокласного полікарбонату теплиці ціни, на які можуть істотно відрізнятися в залежності від габаритів, товщини і кольору матеріалу – відмінне поєднання високої екологічності і сучасних технологій.

З таким городом під дахом вирощувати різні фрукти, овочі, декоративні рослини і квіти – буде одне задоволення. Тепер в будь-який час року Ви зможете пригощати свою родину смачними свіжими овочами, прикладаючи при цьому мінімум зусиль і не використовуючи шкідливих хімічних добавок.

Полікарбонат – високоякісний будівельний матеріал, який займає лідируючі позиції серед полімерних пластиків. Його унікальні характеристики дозволяють використовувати полікарбонатні листи в абсолютно різних сферах.

Головні переваги теплиць з полікарбонату

Оскільки цей універсальний матеріал пропускає природне освітлення розсіяними пучками майже на 80%, теплиця з полікарбонату ціна, на яку найдемократичніша в компанії «Eurolux», ідеально підходить для правильного розвитку і росту рослин. При цьому шкідливі ультрафіолетові промені не проходять за рахунок спеціального покриття полікарбонатних листів. Незважаючи на свою гнучкість і легкість, даний матеріал відрізняється особливою міцністю, хорошими теплоізоляційними властивостями, стійкістю до температурних змін.

Для каркасу використовується надійний оцинкований квадратний профіль, товщиною вище 2 мм, розмірами 20 * 20 і 30 * 30 мм, попередньо пофарбований доброякісної порошковою фарбою. Нашою компанією пропонуються всілякі теплиці для городу, саду, дачної, фермерської ділянки, промислового підприємства. Крім того присутні зимові теплиці термос.

Пропоновані вироби з полікарбонату компанією «Eurolux» – гарантія високої якості і надійності конструкції. Хочете купити теплицю з полікарбонату по найбільш доступній ціні? Обирайте нашу компанію, ми регулярно вдосконалюємо своє виробництво, пропонуючи високоякісну продукцію з перевіреним тривалим терміном експлуатації (гарантія 10 років).

Якщо Ви вирішили купити теплицю з полікарбонату в «Eurolux», Вам не доведеться довго чекати. Готові конструкції стандартних розмірів завжди є в наявності на наших складах. Тому покупці з Києва або Харкова зможуть отримати своє замовлення в той же день, а жителі інших міст України, отримають його протягом 2 - 3 днів. Крім виготовлення та продажу ми здійснюємо монтаж, а при необхідності встановлення додаткового обладнання. За консультацією звертайтеся до наших менеджерів за телефонами вказаними на сайті.

Поглянете ціни