Відкоси Danke

Danke

При установці вікон використання пластикових укосів Danke має значні переваги:


Гармонійний зовнішній вигляд

Віконний отвір отримує завершений вигляд: пластикове вікно, пластикове підвіконня і пластикові укоси. Важливий момент якісного ремонту: естетичне і надійне оформлення місця стику укосу і шпалер за допомогою гнучкого наличника.

Швидкість монтажу

Пластикові укоси встановлюються одночасно з установкою вікон за один виїзд монтажників. Орієнтовний час установки укосів для звичайного вікна складає 2 години! Не вимагається додаткових робіт по шпаклюванню і фарбуванню укосів, на які, як правило, вирушає 3-4 дні.

Прийнятна вартість

Споживачі отримують укоси за вартістю і термінами вигіднішим, ніж аналоги, а монтажники — можливість розширити спектр пропонованих послуг.

Теплоізоляція

Пластикові укоси — додатковий теплоїзолятор між кімнатою і вулицею. Окрім того, що сама панель термоізоляційна, під нею розташовується утеплювач зони примикання вікна до отвору.

Паронепроникність

Пластикові укоси на металопластикові вікна володіють великим опором паронепроникневісті. Це забезпечує надійний захист пінних утеплювачів стенів від доступу вологи з боку укосів, що є захистом від промерзання. Таким чином, не виникає проблем і монтаж вікна пройде без додаткових витрат на ремонт частин шпаклівки або перефарбовування укосів, що відвалилися, якщо останні зроблені з гипсокартону або розчину.

Гарантія

При дотриманні умов монтажу і правельной установці вікон, а тк же умов експлуатації надається гарантія 5 років!