Відкоси Eurolux

Укоси пластикові "Eurolux" призначені для віконних, дверних і інших отворів.

Откос

Розміри [мм]

Довжина Ширіна Товщина
6000 300 10

Пластикові віконні укоси "Eurolux" — досить міцні, вологонепроникні, трудновоспламеняємиє панелі, виготовлені зі вспененного ПВХ. Пластикові віконні укоси "Eurolux" не вимагають лакування, додаткового фарбування, і спеціального відходу. Екологічно чистий, нетоксичний, 100% матеріал, що переробляється, забезпечує безпеку здоров'я людини і довкілля. Пластикові віконні укоси "Eurolux" прекрасно зберігають свій колір під впливом ультрафіолетових променів протягом довгого часу. Верхня поверхня панелей покривається спеціальною смолою меламіну і має підвищену стійкість до агресивних дій: подряпинам, хімічним засобам і т. д.


Віконні укоси "Eurolux" зі вспененного ПВХ є плитами з рівномірною пористою структурою. До достоїнств вспененного ПВХ слід віднести однорідність (розшаровуватися тут просто нічому) і повний збіг кольору (білого) з кольором вікна. Панелі виробляються у великому діапазоні розмирів (шириною від 1000 до 2050 мм, завдовжки від 2440 до 4050 мм), що дозволяє мінімізувати відходи, знижуючи тим самим вартість обробки.

Віконні укоси "Eurolux" зі вспененного ПВХ випускаються в широкій колірній гаммі. Ви зможете привести оформлення віконних укосів в повну відповідність з дизайном всього приміщення. Панелі випускаються не лише матовими, але і глянсовими.

 

Чим віконні укоси "Eurolux" з ПВХ, відрізняються від інших матеріалів


Прекрасний зовнішній вигляд

Красивий естетичний вигляд забезпечує ідеально рівна поверхня пластика. Колір пластикових укосів "Eurolux" може повністю збігатися з кольором віконного профілю, навіть якщо він імітує дерево. Хочете глянець — буде глянець, подобається матова поверхня — будь ласка.


Забудьте про проблему грязі і пилу. При необхідності пластикові укоси "Eurolux" легко очистити за допомогою теплої води з милом або миючим засобом.

 

Тривалий термін експлуатації

Термін експлуатації пластикових укосів "Eurolux" відповідає терміну служби самих вікон.

 

Швидкий монтаж і чиста робота

Використання пластикових укосів "Eurolux" значно скорочує час їх установки. Монтаж віконних укосів "Eurolux" виконується одночасно з установкою вікна — за один виїзд співробітників. Орієнтовний час установки пластикових укосів для звичайного вікна — одна година Обробляти пластик ПВХ можна звичайними інструментами по дереву і металу. Додаткових робіт по шпаклівці і фарбуванню пластикових укосів не вимагається.

 

Переваги використання пластикових укосів "Eurolux"

Добра теплоізоляція пластикових укосів "Eurolux"

Пластикові укоси "Eurolux" зі ПВХ, завдяки закритій пористій структурі внутрішнього шару, володіють низьким коефіцієнтом теплопередачі. Тому, при низькій вуличній температурі виключається випадання конденсату на пластикових укосах і на примикаючих елементах пластикового вікна "Eurolux".


Відмінна вологостійкість пластикових укосів "Eurolux"

Це відноситься і до зовнішнього і до внутрішнього шару, а також до клейового з'єднання шарів. Для довідки: матеріал внутрішнього шару використовується в будівництві для теплоізоляції фундаментів і стенів будівель, а також для укладання під дорожнє покриття для захисту грунту від промерзання.

 

Паронепроникна пластикових укосів "Eurolux"

Пластикові укоси "Eurolux" зі вспененного ПВХ володіють великим опором для паропроніцаємості. Це забезпечує надійний захист пінних утеплювачів і стенів від вологи з боку укосів, що є захистом від промерзання. Таким чином, не виникає проблем і додаткових витрат на ремонт частин шпаклівки, що від'єдналися, або перефарбовування укосів, що трапляється, якщо віконні укоси зроблені з гипсокартона або розчину.


Вживання віконних укосів "Eurolux" зі вспененного ПВХ вигідно і споживачам, і фірмам, які займаються їх установкою. Споживач отримує якісні пластикові укоси з тривалим терміном експлуатації, а монтажники збільшують продуктивність праці із-за скорочення часу на установку.

Ми відповідально відносимося до своєї роботи, тому наша фірма використовує спеціально обладнаний транспорт для перевезення пластикових віконних укосів. Ми ніколи не допустимо неякісного транспортування, в результаті якого будь-який пластиковий укіс, навіть укіс сам вищої якості, буде зламаний і подряпаний.