Пластикова вагонка ТМ "Будівельник"

Швидко і недорого обшити стіни дозволить пластикова вагонка – вона відрізняється меншими розмірами, чим пластикові панелі, але також довговічна і проста в монтажі.

 

Вагонка ПВХ випускається в сотнях кольорів, але в основному використовується близько 5-ти популярних відтінків:

vagonka belaya    vagonka korichnevaya    vagonka kremovaya    vagonka salatovaya    vagonka seraya

 

Пластикова вагонка (вінілова вагонка) - це практичний і недорогий економічний матеріал для офісів, магазинів і нежитлових приміщень будь-якого типа. Спосіб обробки стенів і стель вагонкою поєднує в собі декоративність, економічність і простоту монтажу.

 

Пластикова вагонка виробляється методом екструзії. Суть цього методу полягає в тому, що розплавлений компаунд, що складається з вінілового порошку (смоли) і необхідних присадок, продавлюється через профілюючий отвір, після чого, остигаючи, охороняє надану йому форму.

 

Безумовно, важливим чинником якості вагонки є його здатність не міняти забарвлення під впливом сонячних променів. Одним з основних стабілізуючих компонентів, що відповідають за стійкість пігментації, є діоксид титану. Із-за того що він має інтенсивний білий колір, вагока з високою стійкістю до вигорання випускається м'яких тонів. Чим яскравіший колір має матеріал, тим нижче його стійкість до вигорання.

 

На всіх етапах виробництва дуже важливий комп'ютерний контроль. Автоматизація виробництва на таких ділянках технологічного ланцюжка, як виготовлення компаундної суміші з точним ваговим контролем за кількістю того або іншого інгредієнта, процес екструзії і фінальне формування стрічки, дозволяє нам бути на голову попереду в таких напрямах, як однорідність складу панелей, стабільність геометричних параметрів і забарвлення.